Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehet nagyon gyorsan...

Hogy lehet nagyon gyorsan halételt csinálni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy főzős (sőt, kimerül a rántotta, tükörtojás, nagyon egyszerű dolgokban a főzési tehetségem) viszont szeretnék több halat enni. így aztán jellemzően konzerv tonhalat eszem, de azért gondolom vannak ilyen-olyan fagyasztott termékek, amiket pikk-pakk össze lehet dobni és finomak. na erre kérek ötletet :)
2011. nov. 11. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

pangasius sózva, borsozva

rá paradicsomkarika, bazsalikomlevél (friss, mert szárítottból nem jó), mozarella sajt - teljesen borítsa be mindhárom réteg

tepsi kiolajoz (kicsit), hal beletesz - 170 fokon fél óra alatt megsüt (félidőben merd le a levet, amit eresztett) fólia alatt

fólia levesz, megpirít


nagyon finom és pofonegyszerű, gondolom, más hallal is működik

2011. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rakott hal tésztával.

A tengeri halfilét só,bors, kevés citromlé ,megszorjuk. a tésztát kifőzzük / tetszés szerint / nekem nagyon be vált ehez az ételhez a chillis tészta,többféle formában lehet kapni,spagetti,penne,stb.

Én pennét használok. A kifőtt tésztát jénaiba teszem teszek rá 1 réteg halat a halra tejszínes besamelt ,igy rétegezem tészta van legfelül ennek a tejére még jön besamel amibe sajtott keverek. 40 perc a sütöben :

2011. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Iglo halrudacska. Meg kell sütni zsiradékban.
2011. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!