Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A tojásos sütemények általában...

A tojásos sütemények általában meddig állnak el? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Találtam a neten egy receptet, [link] . Ezt szeretném megsütni ajándékba, de nem tudom, hogy meddig áll el, mert tojás van benne. Vagy ez nem annyira lényeges? Bocsánat, ha butaságot kérdeztem, nem szeretnék ebből kifolyólag rossz indulatú hozzászólásokat. Tény, hogy nem vagyok gyakorlott az ilyen dolgokban. Köszönöm a segítséget!
2011. nov. 18. 13:11
 1/4 A kérdező kommentje:
*rosszindulatú (bocs a hibáért, csak sietve írtam)
2011. nov. 18. 13:16
 2/4 anonim ***** válasza:
nem sokáig, mert nyers benne a tojás, kb 3 napig merném megenni. de az ilyen golyókat nem muszáj tojással csinálni, szerintem ha ugyanannyi mennyiségű langyos tejjel gyúrod inkább össze, akkor is összeragad, és tovább eláll.
2011. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A sütőt 180°C-ra (gázsütő 2. fokozat) előmelegítjük. A golyókat kb. 20 percig sütjük."


Itt a lényeg. Megsütöd. Semmi baj nincs vele, eláll egy darabig, kb mint egy piskóta.

Tedd bádogdobozba, majd száraz, hűvös helyre.

2011. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. nov. 18. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!