Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Most lett kész egy nagy fazék...

Most lett kész egy nagy fazék húslevesem. Forró de én aludnék már. Hogy tegyem el reggelig?

Figyelt kérdés
Leszűrjem vagy ne? Esetleg kirakjam úgy ahogy van a teraszra és majd reggel szűrjem le?
2011. nov. 19. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem főzted bele a tésztát, akkor jól ellesz a teraszon. Csak a macskák/kutyák ne kajáljanak bele :)
2011. nov. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szürd le,ha kirakod,semmi baja nem lessz,gondolom Mo. is jol lehül aa levegö,- fokra.De ha langyosabb az idö,allitsd hideg vizbe ,es gyorsabban lehül,en igy szoktam,es sürün cserelem a vizet.
2011. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A terasz a hetediken van :)

És nem kell leszűrni? Elég lesz majd reggel?

2011. nov. 19. 22:51
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor jó :) Én imádom a kertet, de a legnagyobb hiányossága az éhes macskák éjjel :)

Én nem szoktam leszűrni a hűtőbe rakáshoz sem, csak tálalás előtt, de ha téged megnyugtat, akkor szűrd le. (Szerintem nem lesz baja.)

2011. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hol laksz? ha kirakod a teraszra én lenyúlom:D
2011. nov. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

2 dolgot nem értek:

- miért este 11-re főzted? másnap már nem annyira finom, mint frissen

- miért kéne leszűrni? (én egyáltalán nem szoktam, de anyukám igen, tálalás előtt bőven elég, amikor a tálaló tálba mered)

2011. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja, a lényeg: jó lesz a teraszon (csak nehogy megfagyjon...)
2011. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azért ma este főztem meg mert holnap délelőtt dolgom van és ez lesz a holnapi ebéd (egy része).

Leszűrni meg mindig le szoktam mielőtt beteszem a hűtőbe.

2011. nov. 20. 00:06
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Jó éjt!
2011. nov. 20. 00:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a mosogatót teleengedem hideg vízzel, beleállítom az ételt, néha megkeverem és fél óra múlva, már mehet a hűtőbe, mert kihül.
2011. nov. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!