Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell a tojáslevest...

Hogyan kell a tojáslevest megcsinálni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 22. 12:07
 1/3 anonim válasza:
86%
Szia. Eloszor is csinálj paprikás rántást, majd onsd fel vízzel.Tegyél bele 1 maggi leveskockát, koménymagot és pici sot. 2-3 tojást leutsz egy csészébe, megsozod és felvered, mint a rántottának. Amikor már a fazékban forr a víz, ovatosan beleontod. Vigyázz, nehogy nagyon szétkeverd a tojást, mert akkor semmivé válik. Jo étvágyat!!!
2008. márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szuperül leírta az előző válaszoló, de még annyit hozzá tennék, hogy pár csepp almaecet megy a végén bele.

Jó főzőcskézést! :)

2008. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én ugy szoktam csinálni hogy paprikás rántás felengedem vízzel bele a köménymag én öröltet használok,és egy tojást felkavarok nem felverek mert igy akkor szálas lesz és ha megint forr akkor beleütök annyi egész tojást amennyit gondolom hogy megeszünk persze egymás mellé hogy ne ragadjanak össze.Ja és persze a só.
2008. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!