Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek? Ötletek? Finomságo...

Mit főzzek? Ötletek? Finomságok? Kedvencetek?

Figyelt kérdés

Nagy gondban vagyok:(

Már az egész receptkönyvet átnéztem, de mégse tudom kitalálni, mi legyen a vacsora.Illetve lehet mondani ebédnek is, hiszen a páromnak szeretnék főzni, aki éhesen, fáradtan tér haza munkából.De mit?

Valami változatosság kéne, nem mindig ugyan azok..

gondolom ti is szoktatok így lenni :)

Kérlek írjatok ötleteket..

Előre is köszönöm!!!


2011. nov. 28. 15:10
 1/7 anonim válasza:
én 13 éves vagyok,de sokszpr segitek anyumnak főzni.nem olyan nagy ördöngősség kitalálni hogy mi legyen a kaja.csinálj egy húslevest vagy csirkesültet.sok finom kaja van
2011. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
rántott keksz mézes savanyú uborkával spenóttal
2011. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1kg csirkemellet szeletelj apró kockákra. Serpenyőben vajon süsd elő őket. Egy nagy doboz tejfölbe keverj 1 db tojást, 3ek. olajat, sózd, borsozd, vágj bele egy nagyobb póréhagymát és egy csokor petrezselyemzöldet. A hússütésből fentmaradt vajban főzd össze a mártást. Végül öntsd bele a husit, főzd együtt pár percig, míg a hús megpuhul. Rizst tálalj mellé.
2011. nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocs, 1 ek. mustárt is tegyél a tejfölbe
2011. nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hortobágyi palacsintát - nyami :D
2011. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
süss egy finom pizzát.
2011. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

akármilyen édes/sós/krumplis/káposztás/husos tészta

babgulyás, gulyásleves, palócleves, zöldségkrémlevesek, tojásleves, gyümölcsleves, gombaleves, krumplileves, lencse/bab/borsóleves hússal

főzelékek-parikáposzta, tök, kelkáposzta, spenót, sóska, borsó, bab, lencse, krumpli, feltétnek sült virsli, párizsi, rántott hús, párizsi, sajt, máj, pörkölt, karaj sütve, fasírt, sajt, tojás, sült husok stb

rizibizi, vajaskrumpli, rizs, rizseshús, tarhonyáshús, paprikáskrumpli, rakottkrumpli,/bab/kelkáposzta

meggymártás főtt hús+krumpli, lecsó, töltött paprika, rántott hal vajaskrumpli, citrommártás, tészta/nokedli pörkölttel, tejberizs, guba, gombóc, császármorzsa, derelye, nudli, sajtos-tejfölös lángos, gofri, édes/husos palacsinta, husos burok, rétes, piték, piskóták, tejbegríz, rizskoch, kalács, kuglóf

savanyúkáposzta, csalamádé, céklasaláta, ubroka, sütőtök, sült gyümölcs túróval, túrógombóc, szilvásgombóc stb

2011. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!