Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Budapest és környékén hol...

Budapest és környékén hol lehet olcsó szilikon sütőformát venni? (esetlegesen rendelés is érdekelne)

Figyelt kérdés
Torta, kuglóf stb érdekelne. Ha valaki tud árat is írjon.

2011. nov. 29. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Auchan, tesco, lidl, aldi, cora - ilyenkor szoktak akciósak lenni.
2011. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A KÖKI terminálban rengeteg van. Nem kell üzletbe bemenni, ki vannak téve azt hiszem az első emeleten...hatalmas választékkal.
2011. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Kedves utolsó esetlegesen kb árat tudnál írni? A West Enben is van, de méregdrága.
2011. nov. 29. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos, árat nem tudok, mert csak rácsodálkoztam mennyi van :))) Én nem használok...de metrónál van, hamar meg lehet járni.
2011. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak viszonylag messziről mennék egy 2 és fél évessel és a 8 és fél hónapos pocimban lévő fiammal tömegközlekedéssel (csak oda kb másfél óra az út). Gondoltam talán tudsz segíteni és így feleslegesen nem mennék be. Azért nagyon köszönöm a segítséget, szerintem megpróbálok elmenni. :)
2011. nov. 29. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!