Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyorsételt tudtok?

Gyorsételt tudtok?

Figyelt kérdés
szeretnék valamit csinálni de csak 7 óra körül tudok nekiállni. mi van meg gyorsan ami finom, egyszerű és gyors is? és kb 1 óra alatt kész.köszönöm
2011. dec. 2. 15:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz krumplis tojást is. :

[link]

Mehet bele kolbász is.

2011. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Paprikás krumpli.Zsíron hagymát pirítok, pirospaprikát teszek rá. Rá a hasábokra vágott krumplit,kevés vizet alá és főzöm. Sót,borsot is teszek bele. Ha a krumpli már kezd puhulni,beleteszem a karikára vágott kolbászt vagy virslit,és készre főzöm. Ne legyen leve,csak sűrű szaftja. Ezért kell zsírral és nem olajjal főzni.
2011. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálom a virslis paprikás krumplit, mint a 11-es. Annyi még nálunk, hogy ha kész, nem zárom el a gázt, hanem 1 pohár tejfölbe keverek 1 ek lisztet, és azzal behabarom (én emiatt olajjal csinálom). Ha olyanom van, pirított kolbászt is főzök bele a virsli mellé.
2011. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12-esre gondoltam, bocs.
2011. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

már a kérdést is rosszul tettet fel. először én is valami gyorséttermi kajára gondoltam...ahogy válaszoltál az néhány kérdésre, Téged minősít...

legközelebb írj érthetően, írd meg milyen alapanyag van otthon, akkor előbb kapsz számodra is megfelelő válaszokat.

Válaszd a paprikáskrumplit virslivel, amit már tökelétesen jól leírt egy korábbi válaszoló.

De, ha Neked a paprikáskrumpli is kérdés volt, akkor inkább

egyél sült virslit, krumplipürével. (ha az megy egyáltalán )

legegyszerűbb, ha megfőzöd és mustárral, (ha van otthon) mi nem tudhatjuk...puha kenyérrel megeszed.

2011. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A mai vacsim volt:

Hasábra szelt burgonyát sütöttem, majd a zsírt leöntöttem róla (krumpli maradt a serpenyőben), visszatettem a lángra, 2 felvert tojást ráöntöttem, és gyöngyörűen rásült. Lapáttal lehúztam a tányérra, körberaktam csemege uborkával. Mellé egy csésze gyümölcstea. Most istenien érzem magam!

2011. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
megkérdezhetem a korodat?
2011. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!