Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet "mézeskalácsot" csinálni...

Lehet "mézeskalácsot" csinálni méz nélkül? Esetleg lehet helyettesíteni valamivel?

Figyelt kérdés
Szeretnénk mézeskalács házikót csinálni, de én még a méznek a szagától is rosszul vagyok.
2011. dec. 4. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Süss egy linzer tésztát,és tégy bele mézeskalácsfűszert.
2011. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress a neten hamis mézest vagy méz nélküli "mézeskalácsot". De úgy gondolom, hogy ha cukrot vízzel mézsűrűségű sziruppá főzöd, ugyanott ott leszel, méz helyett használhatod.
2011. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hamis mézeskalácsra keress rá. Tegnap csináltam életemben először, senkinek nem tűnt fel, hogy nincs benne méz. És így olcsóbb, gyorsabb:)
2011. dec. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Belinkelek neked egy kérdést, én vagyok a 3. válaszoló. Leírtam, hogy hogyan készítem a hamis mézeskalácsot, nagyon finom és nem lehet érezni, hogy nincs benne méz. Olvasd el, és ha gondolod, próbáld ki.

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__24..

2011. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

házikót csak kemény mézeslapok összeragasztásával lehet készíteni. a ham,isok erre nem alkalmasak, legalábbis nekem nem sikerült...:(

ha látványnak szánod, és nem megenni, győzd le az undorodat és állj neki egy normális mézeslapokból készített szép kis házikónak:)

azért kitartást:)

van aminek én sem bírom a szagát sem, mégis megfőzöm életem párja kedvéért.

2011. dec. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!