Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rögtön puha mézeskalács...

Rögtön puha mézeskalács recept? (tudom rengeteg ilyen kérdés van már, de pénzszűke miatt valami olyat szeretnék amibe nem kell 30 dkg méz)

Figyelt kérdés
Az én receptembe 50 dkg liszthez 25 dkg mézet ír. Sajna ez most nekem túl sok anyagilag. Van valakinek pénztárcakímélőbb receptje?
2011. dec. 13. 15:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Biztosan sikerülni fog, szerintem ez a recept elronthatatlan. Én is kellemes ünnepeket, szeretetteljes karácsonyt, és örömteli készülődést kívánok! Na és persze sok finom sütit a karácsonyi asztalra! :)
2011. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia, kedves kérdező! Na, hogy sikerült a hamis mézes? Megsütötted tegnap? Remélem, finom lett.
2011. dec. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megsütöttem a hamis mézeskalácsot! Isteni lett, már tovább is adtam a receptet a családban! Múlt hét csütörtökön csináltuk a lányommal, még egy pár darab van belőle de mai napig puha. Szóval szuper a recept köszönöm!!!! :)
2011. dec. 28. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!