Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mézeskalács recept?

000K kérdése:

Mézeskalács recept?

Figyelt kérdés
Ki milyen mézeskalácsot süt, mikor? Receptet kérek, ami bevállt. Tapasztalatokat, dekorálást ki mit tud. Köszönöm
2011. dec. 13. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést, nem a kérdésre válaszolok. Csak sajnos nem tudom szó nélkül hagyni az ordító helyesírási hibákat: bevált recept van, és két vállra fektet ...
2011. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
22%
igen
2011. dec. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

görgess lejjebb, és olvasd el a kapcsolodó kérdéseket. hirtelen ennyi, ha ott sem találsz megfelelőt, akkor

tedd ki újra a kérdést...tényleg nagyon jók vannak, mert napiszinten megkérdezi valaki:)

2011. dec. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én tudok egy nagyon jót ami sütés után és még napokig puha. Nem keményedik. Ha gondolod írj rám privátba
2011. dec. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2011. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
minden nap 2 ilyen kérdés van, olvass vissza
2011. dec. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, köszönöm a tanácsot..de viszont miért írtad ugy, hogy helyesirási hibákat, ha aztán csak egyet irtál? Mindegy, nem ez a téma!

Többi válaszoló köszönöm, visszaolvasok majd csak így gyorsabbnak tűnt :)

2011. dec. 14. 22:53
 8/9 anonim válasza:

Én ezt sütöm,nálunk nagyon kelendő :-) és tényleg finom! Nem rég találtam rá a receptre.

A dekorálás sajnos nem áll a kezemre,még kezdő vagyok benne és elég béna is :-)


[link]

2011. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. dec. 17. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!