Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit keszitettek Karcsonyi...

Mit keszitettek Karcsonyi menunek?

Figyelt kérdés
Foleg a fofogas,a husetelek erdekelnek,de irjatok le az eloetelt,sutemenyt is,stb.
2011. dec. 18. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elő étel.pulyka beigli, baconba tekert pulyka máj aszalt szilvával, kaszinó tojás , feta sajtal töltött paradicsom, francia saláta, sajt tál, francia saláta

Fő étel. halászlé,töltött káposzta

Sütik : rétes,keleti csemege,lajcsi szelet ,kókusz csók,mézes kalács linzer, diós kosarak,

Ez lesz 24-én mert már dél köröl jönnek a vendégek hozzánk akik 6 jönnek,igy kilencen leszünk. Itt is alszanak : Igy 25-én reggelire csinálunk még fa tálat amin töpörtyü,kolbászok,stb van meg a maradékok lesznek még feltálalva..

2011. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokan leszünk csak 5 en, szent este mustáros csirke, burgonya saláta majonézes, bundázott csirke mell szeletek, hercegnő burgonya, sütik, karácsonyi mézes, kekszes kókusz tekercs, gyümölcs torta, diós bejgli, gesztenye püré. Mi nem szeretjük a halat, (sajna)
2011. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

24. halászlé, rántott hal, lazac akkor csak 4-en leszünk nagyszülőnél

25. húsleves, 4féle hús:snidlinges-sajttal töltött pulyka, görögös karaj, fokhagymás tarja és fasírozott ezek mellé pedig tésztasaláta és brokkolisaláta lesz. desszertnek pedig somlói. hozzánk jönnek vendégek 8-an.

26. maradék húsleves, kacsa lilakáposztával és aprósütik ismét csak 4-en leszünk

2011. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

24.-én bejgli,sós tekercs,joghurttorta.

őzgerincformában sült hús,sült hal,sült sajt,franciasaláta.

25,26.-án szülőknél leszünk.

2011. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!