Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Savanyított káposzta meddig...

Savanyított káposzta meddig áll el a hűtőben?

Figyelt kérdés

22-én vettem, ugyanabban a zacsiban van amiben kaptam.

Nem lett elkészítve karácsonyra, vajon meddig tárolhatom még így?


Köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 26. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tedd a zöldséges fiókba, akár hetekig is elvan.

Bár én át szoktam rakni jól zárható (fagyis) dobozba, ha folyik a leve, nehogy kicsorogjon, mert akkor a káposztaszag mindent átjár a hűtőben. Van amikor kb. fél kg-ot is kb. 2 hét alatt eszek meg kolbi és egyebek mellé. Nem romlik meg.

2011. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hideg helyen nem romlik meg, nyugodtan tárolhatod hetekig. a piacon is hordóból adják,amiben az ősz óta

érlelődött...nekem is tripla zacskóban van a hűtő alsó dobozában,amit szerdán akarok megfőzni.

üdv.

2011. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos rá van írva a zacskóra, hogy meddig jó, de ahogy az előzőek is írták, minimum hetekig.
2011. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Levegő ne érje mert oxidálódik, keserű lesz.
2011. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsi!

Ha nem érheti levegő, akkor hogyan szedték ki a hordóból, és hogyan együk meg a neylon-zacsiból?

Szerintem a jó káposzta nem reagál az ilyesmire.

2011. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod hogy a hordóban lepréselték hogy a levegőt kiszorítsák? Láthatod hogy le van hegesztve a zacskó.Persze úgy tárolod ahogy akarod.
2011. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze minden zacsit lezárnak, amit zacsiban, előre kimérve árulnak.

Ha olyan helyen veszed, ahol a hordóból szednek ki neked, amennyit kérsz, akkor bizony már a prés nincs rajta!!!!

2011. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egen csak azt feltételezik hogy egy két napon belül megfőzik, és a hordó tartalmát is eladják.
2011. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!