Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételeket tálalnátok...

Milyen ételeket tálalnátok szilveszterkor?

Figyelt kérdés
4-en leszünk itthon, legjobb barátnőm+barátja, én+ barátom. 18-22 közöttiek vagyunk, nem ilyen 3 fogásos menüre gondoltam, hanem amit este lehet csipegetni, de nem ilyen ropi, pogácsa, szendvics dolog. Szóval, valakinek valami ötlet?:)
2011. dec. 26. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hidegtálat készítek: francia saláta, kaszinó tojás,májjal-gombával töltött csirke combok
2011. dec. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszterkor szokas a virsli. Ujev napjan meg a lencseleves.
2011. dec. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
vegyetek egy malacot. Azt egészbe mwgsütve nektek elég lesz. Mellé sültkrumpli, saláta, bor.
2011. dec. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Ilyet tuti csinálnék, hidegen is isteni finom és nem macerás megcsinálni. Ha hidegen vágod fel, szépen egyben maradnak a darabok. Nálunk most karácsonykor is volt, de már szépen lassan elkopott. XP

2011. dec. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

négy főre, ha szeretitek a tatárbifsztek fehér,-vagy feketepecsenyéből ( kb 80 deka színhús) már egész barátságos áron kihozható. egy kenyérpirítót hosszabítóval az asztalra téve, egész este lehet falogatni.

mellé még valamilyen lazább hidegtál, tormás sonkatekercs, kaszinótojás, szalonkocsonya (őzgerincben)

tojástekercs (tegnap írtam valakinek a receptjét) isteni és látványos.

a franciasalátát is lehet egy kis zselatinnal őzgerincben dermeszteni, és szépen szeletelni.

debreceni karaj, hidegen felszelve,többféle majonézes vagy friss saláta, lencsesaláta.

éjfélkor jó minőségű virsli, friss ecetes tormával, mustárral, kecsappal ízlés szerint.

üdv.

2011. dec. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Hidegtálakat, pl. saláták, mini fasírt, baconba tekert ez-az,...

Éjfélre virsli mustárral, tormával, egyébbel.

2011. dec. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
virslit vágd ketté hosszában a bőréig nyisd szét tegyél bele végig bacon szalonnát ,trapistát esetleg füstölt sajtot rakdbe egy tepsibe szórd meg külömböző fűszerekkel/bazsalikom oregánó barba-fűszersó/a tetejét hálószerüen teritsd be szalonnával reszelt sajttal és pirsra sütöd Tálaláskor főtt tojás cikkeet teszel hmellé Friss torma majonéz illik hozzáÉvek otta készitem és mindenkinek ízlik.
2011. dec. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

hidegtál-töltött tojás, fasírt, sajtok, főtt virsli, sült karaj, debreceni karaj, stefánia vagdalt, francia, kukorica, virsli vagy majonézes krumplisaláta

virslis, pizzástáska

party mini pizzák

2011. dec. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
házi hamburger , tortilla tekercs
2011. dec. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

fúúú köszi :D ezek mind nagyon-nagyon jó ötletek! :D és nagyon sokat meg tudok belőlük csinálni:) éhes is lettem :D

megy a zöld kezecske:D

2011. dec. 27. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!