Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Stefánia vagdalt fagyasztható,...

Stefánia vagdalt fagyasztható, hogyan?

Figyelt kérdés
Stefánia vagdaltat készítettem karácsonyi vacsorának, de sok maradt belőle. Lesz valami baja, ha egészben lefagyasztom? Tojás van a közepén, ezért nem vagyok benne biztos, hogy lehet e.

2011. dec. 29. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
ha karácsonyi vacsi volt, akkor már romlott, nem kéne fagyasztani
2011. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az kidobós. Vagy add oda valakinek kutyakajának.

A darált cuccok amúgy is veszélyesek, a tojásfehérje ehetetlen felolvadás után, a sárgája kiváló táptalaj a baciknak... ne kockáztass, sokat nem nyernél vele.

2011. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos kuka : A tojás miatt.
2011. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az sajnos ma már öt napos. már késő fagyasztani. másnap még érdemes lett volna, de ma már nem:(
2011. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem 5 napos, csak 3, mert, hogy 26-án vacsorára készítettem a családnak.
2011. dec. 29. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:
3 naposan is túl régi már fagyasztani
2011. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a hűtőben volt,akkor nyugodtan lefagyaszthatod. A tojás sem romlik meg ennyi idő alatt. Jobb,ha előtte felszeleteled.
2011. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!