Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen fűszerek passzolnak a...

Milyen fűszerek passzolnak a csirkemellhez?

Figyelt kérdés
serpenyőben szeretném kisütni a csirkét és nem rántva csak kalóriaszegény módon:)
2012. jan. 3. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

fokhagyma,chilli, citrom, tárkony, Gyros-füszerkeverék,

sült csirke füszer keverék, pizza, a csirkemellhez minden füszer illik mert semleges izű hús

szójaszósz+ kechap + méz ha van estleg chillid otthon tehetsz bele. Keverd ezeket össze 1 kis tálba és 1 éjszakára tedd a hütőbe, a pácolt húst vagy ha nincs időd 1-2 órára.

2012. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

jó , ha egy kicsit pácolod. legalább egy órát legyen a csirkemellcsík vagy szelet, olivás-citromos fokhagymás pácban.

utána erős lángon pirítsd, lehet mellette kölönböző zöldségeket is párolni. a bazsalikom, és egy darabka gyömbér apróra vágva, nagyon kellemes ízűvé teszi.

ahogy írták, nagyon jól bír minden fűszert, de két-háromnál többet ne használj egyszerre, mert elnyomják egymást.viszont a variációk lehetősége szinte végtelen.

mikor fogyóztam , én is hónapokig csirkemellen éltem,és nem untam meg, mert , mindig variáltam.

a mustár, kecsap, méz, torma, fehérbors is jó társak a fűszerezésben.

ha magyarosabbra vágysz, akár lecsósan is elkészítheted.

a lényeg a minimális zsiradék.

Jó kísérletezést :)

2012. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bumbi02 ***** válasza:
100%

Kakukkfü, rozmaring, tárkony, koriander

Chili-méz-ketchup

Mustár-bors-paprika



Én ilyen vonalakon szoktam megfűszerezni a csirkét:) De a csirke hálás hús, sok féleképp lehet fűszerezni:)

2012. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!