Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretnék emeletes pudingot...

Szeretnék emeletes pudingot készíteni párom kisfiának a hétvégén. Hogyan is kell?

Figyelt kérdés
Már nagyon unalmas, hogy folyton csak a sima vanília pudingot kéri, és gondoltam meglepem őt, egy felturbózott pudinggal. Arra gondoltam, hogy 2 féle ízt csinálok neki. Alul lenne a vanília puding réteg, tetején pedig pl. csoki puding, és díszíteném gyümikkel. Na már most elegendő elkészítenem úgy mindkét ízű pudingot ahogy a zacskó hátulján írja? Viszont az rendben van, hogy beletöltöm tálkákba a vanília pudingot, de ha elkezdem rátölteni pl. a csoki pudingot, akkor nem fog összeolvadni? nem fog összecsúszni? És nem fogok kapni egy trutymót? :) Van valami trükk erre? Köszönöm! :)

2012. jan. 10. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A pudingok legyenek szóba hőmérsékletüek. Ha igy teszed egymára öket akkor nem lesz trutyis. Ha pl vaniliást ,hagyod kihűlni teljesen ,és úgy teszed tálba tehetsz bele neki,gumi cukrokat. Csináld ,ugy meg ahogy a zacskó hátulján van...
2012. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De jó ez a gumicukros ötlet!! :) Lehet módosítom a tervemet. :) Akkor viszont alulra teszek csokipudingot, erre rá a vaníliát, és ebbe bele a gumicukrokat. Vaníliában jól fog mutatni a gumicukor! Bár akár még a csokiban is jól mutathat...:) Szuper köszönöm. Akkor a nyitja az, hogy szobahőmérsékletűek legyenek a pudingok...:)
2012. jan. 10. 13:11
 3/7 anonim válasza:
100%
Az én anyukám is mindig emeletes pudingot csinált :) Ha szobahőmérsékletű már az alsó szint, akkor nem fog összecsúszni!
2012. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,hétvégén kiderül milyen sikert arat majd...kicsit félek,mert a kisfiún észrevettem már, hogy sokszor ragaszkodik a jól bevált régi dolgokhoz. (sima vanília puding, benne banán) ezt csináltam sokszor, demár kezdem unni :))Ezért gondoltam,hogy csinálok valami újítást! :) Hátreméljük tetszeni és ízleni fog neki!:)
2012. jan. 10. 19:36
 5/7 anonim válasza:
Na, ízlett Neki?
2012. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen :)) meg is jegyezte, hogy végre valami változás lett! :)) Azóta már több más sütit is csináltam :)
2012. júl. 31. 09:42
 7/7 anonim válasza:
Akkor jó :) Ügyes vagy!
2012. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!