Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi történhetett a szuflémmal?

Mi történhetett a szuflémmal?

Figyelt kérdés

Mindent ùgy csinaltam, ahogyan le volt irva a receptben. Szépen felemelkedett és utana összeesett, maszlagga.

Az nem volt irva, hogy a tepsibe tegyek vizet és abba allitsam a formakat. En viszont ùgy csinaltam. De mas szufléknal viszont van irva, hogy vizbe kell rakni.

Közben ki kellett ugranom kb. fél óra és ugy gondoltam a sütöben hagyom,amig visszajövök.Lehet, hogy ez is közrejatszott, hogy maszlagga esett össze.Elment a kedvem tõle mar nem akarom elkésziteni ùjra.


2012. jan. 11. 10:22
 1/3 tetro ***** válasza:
100%
a szuflét nem lehet fél órán át váratni. közvetlenül a sütőből tálaljuk
2012. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szuflét csinálni nagyon nehéz! sokszor gyakorlott szakembereknek sem sikerül, annak ellenére, hogy tudják, mit csinálnak

amúgy fontos, hogy a recept utasításait kövesd, ha nem írja, hogy vízbe kell állítani, akkor nem kell, ezt a vizes megoldást én a créme caramelnél ismerem csak

a kész szuflét pedig azonnal tálalni kell, hiszen pár perc alatt kiszáll belőle a levegő és összeesik, nem hogy fél óra múlva...

ne add fel, ez az finomság kísérletező kedvet igényel :)

2012. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat, akkor biztosan azért esett össze, hogy a sütõben hagytam.
2012. jan. 11. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!