Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miből tudnék a tortára sára...

Miből tudnék a tortára sára szint felvinni? Spongyabobot sütök.

Figyelt kérdés

Amiket olvastam, hogy sárga fondant nem találom jónak, mert elég rossz véleménnyel vannak róla. A barnát olvasztott csokival oldom meg, de a sárgára semmi ötletem. Jártas sem vagyok a sütőszakmában, szóval nehéz dolgokat sem tudok mgcisnálni, de ha valami könnyű és mégis ehető, finom ötletetek van kérlek osszátok meg velem.



Lekvárra gondoltam, de ennyire sárga lekvárt nem lehet kapni.


2012. jan. 21. 14:57
 1/9 A kérdező kommentje:
*sárga
2012. jan. 21. 14:57
 2/9 anonim ***** válasza:

Sáfrányt áztass egy kevés vízben,az sárga festék lesz. Vagy sáfrányos szeklice is megfelel.

A kurkumát nem ajánlom,mert sárga ugyan,de nagyon intenzív íze van és sütibe nem jó.

2012. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sárga ételfesték vajkrémmel?
2012. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
[link] 15:53 vagyok én is így szoktam készíteni csak te most adott esetben veszel egy 120 ftos citromsárga ételfestéket:)
2012. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

csipet kurkumával is próbálkozhatsz,szép sárga lesz tőle minden, bár nem citromsárga.egy késhegynyit keverj ki egy kiskanál vízzel, és azt adagold cseppenként, aztán hátha jó lesz:)

még a boleropor jutott eszembe,sokat használom színezésre, de abból sincs citromsárga, csak narancsos színek.

2012. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15:53 és 55 ös vagyok miért pontoztál le ha megkérdezhete,*_*
2012. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom hogy milyen rosszakat hallottál a fondantról, de szerintem finom és azzal igazán nagyon szépen lehet dolgozni.


Én is színes bohókás tortát fogok a lányomnak csinálni de nem tudnám fondant vagy marcipán nélkül elérni amit szeretnék.

Amúgy én jártas vagyok sütésben. Nem vagyok cukrász de van hozzá affinitásom és érzékem, ráadásul a családban mindenki tortáját én készítem nagy sikerrel.


Küldök egy linket, nézd csak meg milyen gyönyörű a spongyabob fondantból:

[link]


Vagy a másik:

Itt az 5. képen van a spongyabob, görgesd le.

[link]

2012. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszonom szépen a válaszokat :)



Nem pontoztam senkit sem le, sőt fel sem, mert egész nap itthon sem voltam. De mivel mindannyian segiteni akartok, a zold kezecskét nyomom :)


Koszi még egyszer, holnap megcsinálom, remélem sikerulni fog.


Jóéjt!

2012. jan. 21. 19:39
 9/9 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon szép képek, incsiklandozó sütemények.

Szeretnék egyszer én is ilyen jókat késziteni :)

2012. jan. 21. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!