Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jó raffaello recept?

Jó raffaello recept?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy jó,használható raffaello receptet. Találok az interbeten sok félét, de mindegyik máshogy írja le. mások az arányok mindenhol. A hozzászólásokból kiderül, hogy mondjuk 10 embernek tökéletes a recept, és van pár ember akinek pedig nem állt össze a massza. Én nem szeretnék ebbe a kategóriába tartozni. :)Segítenétek melyik az igazán jó recept? Köszönöm
2012. febr. 9. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én ezt a receptet szoktam használni,nekem bevállt,soha nem esett szét és szerintem nagyon finom is!

2012. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen pont ezt a receptet néztem ki én is, és tényleg sokan írták, hogy nem volt gond vele, de páran írták, hogy volt gond vele. Kedves válaszadó, te mindent úgy csináltál, mintahogy le volt írva?.
2012. febr. 9. 13:51
 3/5 anonim válasza:
a recept egy irány adó dolog én sose használok receptet és igy nincs elszurva az étel van aki kis ujjból főz :)
2012. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Első vagyok!Igen mindent ógy szoktam csinálni,egyedül annyit változtattam,hogy amikor felforraltam a szirupot,nem rakom bele rögtön a tejport,hanem várok,hogy kicsit hűljön.Nem kell,hogy teljesen hideg legyen legyen,csak olyan langyoskás.Sosem csináltam ógy,hogy rögtön beleraktam,de szerintem,akkor lehet,hogy folyós lenne.A másik dolog,amin sokan elcsósztak,az az,hogy a 6cl víz helyett 6dl-t raktak bele,az meg ugye nagyon nem mindegy.A 6cl az picivel több mint fél dcl!

Szerintem ha követed az instrukciókat,akkor jól fog sikerülni.

2012. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, holnap munka után gondoltam megcsinálni, hogy estére jó legyen! :) Köszönöm!
2012. febr. 13. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!