Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pénteken lesz a lányomék...

Pénteken lesz a lányomék ovijában a farsang, és lehet bevinni sütiket, szerintetek mit süssek?

Figyelt kérdés
Te mit készítenél a gyerekeknek?
2012. febr. 13. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Házi Raffaelot vagy kókuszgolyót, piskótatekercset.

Vagy egy egyszerűbb meggyes piskótát.

2012. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha sok az időd és nincsenek sokan a csoportban, akkor lehetne muffinokat készíteni egyedi díszítéssel pl. a jeleikkel. Nalunk volt ilyen buli (bár itt mindenki maga díszített, de nagy volt a siker, hogy nincs 2 egyforma) :)
2012. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Muffin .Lehet kapni színes papírformákat szerintem farsang idején jó ötlet
2012. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Linzert. Lehet a megszokottól eltérő formákra szaggatni, de uyganúgy kis lekvárral összeragasztani. Nem baj, ha nincs lyuk a közepén a felsőnek.
2012. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Júj, nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy ilyen gyorsan válaszolt.

Hát sajnos, túl sok időm nincsen:-( Igen, a linzeres ötlet nagyon tetszik!:-) Azt fogok készíteni, szerintem a holnapi nap folyamán meg is csinálom! Nagyon köszönöm mindenkinek!

2012. febr. 13. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

A linzert már "lelőtték", de szerintem is jó ötlet.


Vagy sütsz egy adag piskótát, kisebb kockákra darabolva csoki-öntetbe mártva + kókusz-reszelékbe forgatva.


Esetleg még kevéske sajtos-sós rúd, bár ebből nem valószínű, hogy sokat esznek.

2012. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
2012. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
48%
Banános korong? Nem kell sütni, két piskóta korong közé egy szelet banán, fogpiszkálóval összetűzve, híg vanília pudingba forgatva. Pici színes szórócukorral szerintem nagyon szép egy gyerekbulira.
2012. febr. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De jó ötleteket kaptam, köszönöm szépen!Elkészítettem a lekváros linzert...de ezek az ötletek a későbbiekben is nagyon jól jönnek!:-)
2012. febr. 15. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!