Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mik azok a sütik, amiket...

Mik azok a sütik, amiket előre meg lehet sütni és elállnak?

Figyelt kérdés
Házilag oldanánk meg a süti kérdést, de nem akarunk az utolsó pillanatban még sütögetni.
2012. febr. 16. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Mindenképp a szárazabb sütiket ajánlom, főleg aminek linzertészta az alapja.


Attól függ milyen alkalomra kell. Ha csak egy buliba, akkor ezek is nagyon jók és különféléket lehet elkészíteni belőlük.

Ha viszont esküvő, akkor ez így nagyon egyhangú lenne. Oda mindenképp kellenek a krémes sütik, úgy kellene összehangolnotok hogy az utolsó előtti nap be legyen fejezve a sütés. Ez viszont nagy macera, sok felfordulás, kapkodással jár, idegeskedéssel.

Egyszerűbb, tisztább és lehet olcsóbb is ha inkább rendelitek.

2012. febr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__2..

ezt én kérdeztem tegnap. a csajok itt áment mondtak rá, tehát ezek a sütik lesznek. aki amit hoz még, az csak bónusz :)) az esküvők általában ugye szombaton vannak, a miénk is akkor lesz, így én szerdán, csüt és péntek délelőtt vagyok hajlandó sütni, persze megkérem a családot, h segítsenek, vagy szórakoztassák addig a fiamat :)) szóval legkorábban: kókuszgolyó, kosárka,(anyósom) non plus ultra, linzer(nagymamám). csüt: zserbó,(barátnőm) puncsos,(anyósom) muffin, lajcsi, lúdláb. péntek torták.(anyukám). én vhogy így képzeltem el

2012. febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

A krémes sütiket rendelhetitek, de úgy is lehet, hogy ezeknek is megsütitek a lapjait előre, és csak utolsó előtti nap töltitek be krémmel.

Amik pedig sokáig elállnak: linzer, isler, hókifli, kókuszkocka, diós kosárka, darálós keksz, boszorkány pogácsa, csokis perec, non plus ultra, néró, pozsonyi kifli, zserbó, sajtos rúd, őszibarack sütemény, muffinokat is süthettek előtte 1-2 nappal (ha nejlonzacskóba csomagoljátok, puha marad).

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2012. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Süthettek piskótákat is vajaskrémmel és tejszínhabbal töltve. Azt lefagyaszthatjátok. Használat előtt egy nappal leveszitek róluk a folpackot,és tálalhatók.

De minden aprósütemény.zserbó féle eláll lezárt dobozban hetekig is.

De a piskóta is folpackban csomagolva a kamrában is eláll néhány napot,elég a lakodalom előtti egy-két napon megtölteni.

2012. febr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha, ahogy a kommentedben írod, családi összefogással sikerül minden sütit elkéészíteni, gond egy szál sem...

Én is csak sok boldogságot tudok kívánni, amihez már csak egy kiváló férj kell:) a segítőkész családi háttered meg van.

2012. febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
szilvás bukta
2012. febr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Esküvőre lesz, csak átrakták a kérdésem ide.

Lesz többféle torta, plusz a vendégek hozzák a krémes sütiket, ránk "csak" a száraz marad. És mivel máshol lesz a lagzi, olyanok kellenek, amiket legalább egy héttel előbb meg lehet sütni.

2012. febr. 16. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!