Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítsek egy szikkadt...

Mit készítsek egy szikkadt mazsolás kalácsból?

Figyelt kérdés
Olyat már csináltam, hogy tojásos tejjel leöntve megsütöttem. Valami más ötlet? Köszönöm.
2012. márc. 2. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Öntsd le bármilyen pudinggal és tejszínt rá.
2012. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Mákos / diós gubaként? Felszeled, nyakon öntöd forró cukros tejjel, kivajazott jénaiba teszed, megmákozod, esetleg diózod. Sütőben átforrósítod.. csinálhatsz rá vaníliás pudingot is, kicsit hígabban, máris kész az öntet.
2012. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Kiváló máglyarakást lehet készíteni belőle.
2012. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Császármorzsát...


Vagy túrógombóchoz morzsold szét zsemlemorzsa helyett...

2012. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Én tavaly tortát is készítettem belőle húsvét után,mert nagyon elsokalltuk a kalácsot.Cukros tejbe bemártottam a kalácsokat,kiraktam vele egy tortaforma alját,majd kevert(piskótaszerű) tésztával leöntöttem,mégegy réteg kalács,mégegy réteg tészta.Összesütöttem,majd,miután meghűlt,2 lapba vágtam és margarinos főzött krémmel megtöltöttem,tetejére párolt alma és tortazselé.Szép is volt,jó is.
2012. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!