Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jó lesz ez az étel? Hogy...

Jó lesz ez az étel? Hogy fűszerezzem?

Figyelt kérdés

Darált hús "pörköltesen" elkészítve(hagyma ledinsztelve,rá a husi,majoranna,só,pici bors)ebbe még gondoltam egy kis vörös babot paradicsommal nyakon öntve, penne tésztával.

A paradicsom igazából nem szósz, hanem konzerves, hámozott paradicsom.A husit csak azért fűszerezném külön, hogy ne legyen annyira natúr íze.De amúgy az ételt mivel fűszereznétek?Igazából a paradicsom miatt kérdezem...egy pici cukrot gondolom elbír, hogy ne legyen olyan fanyar,aztán mondjuk bazsalikom?


2012. márc. 6. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jól gondolod, egy pici cukrot elbír, és a paradicsom kitűne fűszere a bazsalikom., de akkor majorannát ne tegyél bele, a kettő már sok lenne, és nem illenek össze egymással.
2012. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, akkor hagyom a majorannát:)
2012. márc. 6. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján ez egy jó mexikói ételnek tűnik, amihez a csili dukál. Persze ha bírod az erőset.
2012. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, tudom, hogy az lenne jó hozzá, de nem bírom az erőset,és 1,5 éves kisfiam is fog enni belőle, szóval 2 ok is van, amiért kihagyom:)
2012. márc. 6. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeintem egy kis sülthúsfűszerkeverék ha kisérletezni akarsz,de egy kis vegeta és kész is az étel !
2012. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!