Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki mit főz március 15. -én? A...

Ki mit főz március 15. -én? A "szakmberek" négynapossá tették az ünnepet, pedig szó sincs róla. Utána is nyitva lesz minden, szóval egy vagy több napra készültök?

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Mi minden nap eszünk, nem csak ünnepeken, úgyhogy ez nem nagyon fog változtatni a szokásainkon.
2012. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerdán bevásárolunk csütörtökre, aztán pénteken a hétvégére. Persze vannak akik 4 napra vásárolnak, ilyenkor úgy néz ki a helyi Tesco, mintha apokalipszisre készülnének, csak mert 1 napig zárva lesz.
2012. márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

11:37

How to Survive the Zombie Apocalypse


:D



Hát környéken mindig vannak nyitva kisboltok, ha kell valami, akkor kisétálok.

2012. márc. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én pl. 4 napra fogok vásárolni, falun élek, nem buszozok be a városba pénteken is. Inkább kimegyek a kertbe, azt ígérik, szép idő lesz:)
2012. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, nálunk is az a helyzet, hogy ilyenkor beindulnak az emberek és összevissza vásárolnak mindent, amit csak meglátnak.persze az üzletek ezt ki is használják.most volt fizetés, hadd költsön a magyar:))

Mi itthon hétköznapot tartunk, aztán majd pénteken a szokásos heti bevásárlás.

csak kí

váncsi voltam, hogy mások, hogy készülnek ilyenkor.

köszi a válaszokat, én sem készülök még a világ végére...:))

2012. márc. 12. 13:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Kenyér, hasonló dolgokban én is bevásárolok, de ha valami mégis kimarad, hát akkor leugrom.

Kaját, húsfélét nem veszek, van még a fagyóban pörkölt, ahhoz veszek hordós aprókáposztát = húsos káposzta. Van még egy adag rántani való sertésmáj, a többi napon is kitalálok valami tésztafélét, vagy krumpli-alapú kaját. Nem csinálok belőle nagy ügyet.

2012. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem készülök. Úgyis van itthon mindig annyi étel/alapanyag, ami elég pár napra, pénteken meg nyitva van a bolt.
2012. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, bár "tetro" cinizmusát

nem díjaztam... pedig már azt hittem, hogy Ők csak ünnepnapokon esznek.

2012. márc. 12. 19:51
 10/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat "túrórudi" volt, akinek a válasza kissé cinikus volt.

de mindketten elég arrogánsan szoktak beszólni, azért is kevertem Őket...:((

most megkövetem "tetro"-t:))

2012. márc. 13. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!