Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bolognai spagettihez mártást...

Bolognai spagettihez mártást hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
Mondom mim van:Két doboz paradicsom püré. persze hús is van. Láttam sok recept ír sárgarépát, zellerzöldet, na az nekem nincs. ezek nélkül egyszerű mártás recept van? Köszi előre is!!
2009. jún. 10. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Én így szoktam csinálni, imádjuk:

Összevágok egy fej hagymát, hozzáadom a darálthúst, felengedem egy kis vízzel. Rakok bele egy csipet őrölt fűszerköményt, fokhagymát, és egy halom oreganot, sót. Így megpárolom, és amikor kész, akkor rakom bele a paradicsompürét, hogy ne keseredjen meg. A végén még rakhatsz bele oreganot.

2009. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, ez jó recept, ki is próbálom holnap!
2009. jún. 10. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy csinálom, mint az előttem szóló, csak oregánó helyett rengeteg bazsalikomot rakok bele. De most már ki fogom próbálni oregánóval is. :)
2009. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
35%
én a boltba leemelem a polcról
2009. jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én oregánót és bazsalikomot is rakok bele :)

A vöröshagymát megpárolom, a végén hozzáadom a durvára vágott fokhagymát, rá jön a husi, megpirítom, fedő alatt párolom a fűszerekkel (só, bors, oregánó, bazsalikom) míg el nem fő a leve (ha van). A paradicsompürét ekkor adom hozzá, megpirítom (sokkal finomabb, de vigyázni kell, hogy ne égjen le). Vízzel felöntöm, még rakok rá egy kis bazsalikomot és oregánót (hogy friss legyen az illata, íze) és kész. Néha rakok bele szárított zöldségkeveréket (olyan, mint a vegeta, meg a delikát, csak nincs benne só), de ha elfelejtem sem gond.

2009. jún. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,


En is igy készitem bàr én csak bazsalikommal és kihagyom a fokhagymàt.

Viszont egyszer kiprobàltam azt hogy bele raktam aprora vàgott gombàt és nagyon jo kis izt add neki ( persze ez izléstôl fûgg ).

2009. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!