Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik Carbonara recept finomabb?

Melyik Carbonara recept finomabb?

Figyelt kérdés

Az eredeti olaszos, amibe elvileg nem kell tejszín és csak tojásos: [link]


Vagy az álítólagosan magyarosított tejszínes: [link] ?


2012. márc. 15. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Mind a kettö finom, az eredeti olasz sokkal karakteresebb, meg egyszerübbb elkésziteni, a tejszinesnek lágyabb, szerintem kicsit jellegtelenebb az ize.


Ha van lehetöséged, készitsd el mindkettöt (nem egyszerre) és ami nektek jobban izlik, azt vedd fel az étrendetekbe.

2012. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez isteni :P : [link]

amiket belinkeltél azok nekem nem tetszenek.

2012. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Királylány: Ez a recept ugyan feltehetöen finom, de NEM carbonara, semmi köze hozzá.
2012. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Így van, nem azt kérdeztem te mit szeretsz.... de azért kössz.


Kedves válaszoló, köszi szépen, holnap csinálom a tejszíneset! :)

2012. márc. 16. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:

tegnap 22:11-es válaszolónak mondom hogy:

Carbonarából sokféle létezik. amit én belinkeltem az is carbonara de mind1. ha elolvastad volna h mi az összetevője vagy legalább a címét meg tudhattad vna h carbonara

erről ennyit

(üdv)

2012. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tegnap 22:11-es vagyok. Attól, hogy valaki Carbonaranak nevezi, még nem lesz az. Az eredeti Carbonara a tejszin nélküli, a kérdezö elsö linkje.


A többi nem carbonara, mint ahogy az uboka, hagymás paradicsomos mártásban készitve sem lesz pökrölt, mégha én annak nevezném is. Vannak hagyományos ételek, amiket meghatározott összegetvökböl és meghatározott módon kell elkésziteni, másként már nem az.

2012. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ma 19:22-es: AZ EREDETIN OLASZ CARBONARA az, amit a kérdezö elsönek belinkelt. MINDEN MÁS NEM AZ.
2012. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!