Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket készíthetnék ezekből a...

Miket készíthetnék ezekből a hozzávalókból?

Figyelt kérdés

Van itthon: csirkemell, tejszín, tej, kukorica, zöldborsó, kevéske tejföl, mustár, mézes mustár, szalonna, sonka, paprika, paradicsom és mindenféle fűszer.


A köret rizs lenne, és valami szaftosat szeretnék hozzá.


2012. márc. 22. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

hmm... a csirke mellet simán megsütném olajban,

vagy ha van otthon tojás,meg zsemlemorzsa kirántanám.

vagy: a szalonnát sonkát csirkemellet felvágnám,és jól megsütném,tennék rá egy kis tejfölt,kifőzném a borsót és hozzá raknám. majd az összeset össze keverném. szerintem jól hangzik:DD majd írd meg hogy döntöttél:D

2012. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mustáros húst, tejszínnel behabarva. Vágd apróra a csirkemellet, piríts hagymát, dobd rá. Főzd meg, a vége felé teheted bele a mustárt, és a legvégén a habarást. Ugyan így készíthetsz zöldborsós, vagy kukoricás csirke mellet is.
2012. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én szalonnát olvasztanék ki,hagymát dinsztelnék rajta rádobnám a csíkokra vágott csirkemellett. ha levet engedett, azt elfőzném, megszórnám pirospaprikával és elkezdeném puhára párolni. paradicsomot hámoznék, amit kockákra vágva hozzáadnék, és legvégül egy kis csíkokra végott paprikát. magyarul egy jó kis lecsós-szaftos pörköltet csinálnék, amit rizibizivel, vagy kukoricás rizzsel jóízűen elfogyasztanék.
2012. márc. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
zöldborsós csirketokány. hagymát dinsztelsz, rádobod a csíkokra vágott csirkemellet, puhulásig párolod. fűszerezni ízlés szerint, fokhagyma, bors, majoranna. tejszínnel besűríteni, párolt rizzsel tálalni.
2012. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, végül olyasmi lett belőle amit a 2. válaszadó írt, plusz még raktam bele egy kis mézet. Valahogy kukoricát is raknék bele szívem szerint, de nem tudom mennyire illik a méz mellé :D
2012. márc. 22. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy elolvastam a 2. válaszát, én is arra szavazok!

Köretnek mellé rizi-bizit készítenék borsóval, kukoricával megspékelve. Szerintem a belerakott mézzel nem veszik össze!

Persze, ha már meg is ettétek ekkorra, légyszi írd meg, hogy végülis mi lett, és milyen keletje lett!

2012. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!