Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Segitene valaki? fontos.

Segitene valaki? fontos.

Figyelt kérdés

teljesen gezdo haziasszony valt belolem hirtelen,nem tudok semmit :(

szeretnem ha irnatok olyan recepteket amiket meg egy bena is el tud kesziteni.a fozelekeken kivul.koszi...


2012. márc. 26. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Vegyél egy szakácskönyvet, vagy írd be a gyakorikerdesek keresőjébe vagy google-ba: egyszerű receptek.:)

Egyébként leveseket, rántottát, majonéz/joghurt alapú salátákat és sülteket lehet a klegegyszerűbben elkészíteni.

Kinek, milyen alkalomra kell?

2012. márc. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találsz recepteket, lépésről- lépésre szájbarágósan leírva, képekkel illuszrálva. Nekem sokat segített.

2012. márc. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én még a youtube receptcsatornáit ajánlom. Meg egyáltalán, hogy keress rá ott bizonyos receptekre. Sok fent van már azon is. Pl:

http://www.youtube.com/user/mielefozosuli

http://www.youtube.com/user/Receptvideok

2012. márc. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez pedig Horváth Ilona szakácskönyve, amiből nemcsak recepteket, de a főzés alapjaitól kezdve a bonyolultakig bármit megtanulhatsz. Olvasd és ha tudod, vedd is meg.

Persze, ha konkrét problémád adódik, itt is szívesen segítünk.

2012. márc. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 DannyZuko ***** válasza:

mindmegette.hu

nosalty.hu stb... mindnek van keresője aminél kiválaszthatod, hogy könnyen elkészíthető, 1xű recepteket mutasson...

2012. márc. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kell egy jó szakácskönyv, én is a Horváth Ilonát ajánlom könyv változatban.

lehet lapozni, olvasgatni, karnyújtásnyira van van főzéskor. nem lehet

a géphez szaladni minden fázisnál,a laptopot sem szívesen lisztezik össze:) hogy ,hogyan tovább.

bármilyen modern a világ, a könyv mindig kéznél van, és megtanít mindenre.

praktikákra persze a gyakorlat, vagyis maga az élet, de itt a gyk írói-olvasói is szívesen segítenek, ahogy már más is felajánlotta.

2012. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom a segito valaszokat.nem kell kulon alkalomra hanem mindennapos fozesre,remelem lessz belolem valami :))
2012. márc. 26. 10:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a beszéd, bízz önmagadban és a kudarcok se tántorítsanak el. mindenki kezdte valahol, nem főzési tudománnyal születtünk.

a gyakorlat a lelke, vagyis mindig valamilyen szinten művelni kell, hogy csiszoljuk saját kéépességeinket.

tanulni pedig mindig, mindenkitől lehet, nem szégyen kérdezni, sok hasznos dolgot megtanulhat az emberfia/lánya mások tapasztalataiból is.

nagyon sok kellemes órát a konyhában és sok sikert az asztalnál:))

2012. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha mindennapos főzésre kell, akkor legegyszerűbb a sült csirke, én combot szoktam sütni: besózod, becsomagolod fóliába, beteszed a sütőbe és 40-50 perc alatt megsül. Még mosogatni sem kell utána.:)
2012. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!