Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Húsvéti locsolóknak pénz...

Minimókuus kérdése:

Húsvéti locsolóknak pénz helyett muffin? Valamilyen olcsó muffin recept, ötletes díszítéssel?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy idén a locsolóknak nem adok pénzt, hanem inkább sütünk a barátnőimmel :) Mit szóltok az ötlethez? Sosem tartottam helyesnek, hogy a fiúk csak a pénz miatt járnak locsolni. :D :$ 14L
2012. márc. 29. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
jó ötlet. De én be sem engedném a locsolókat, mint ahogy írtad minden a pénzről szól hát rajtam ne gazdagodjon meg senki :)
2012. márc. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Nehogy már egy 14 éves lány pénzt osztogasson srácoknak.

Süssed a cuccot:)

1: csóróság van, ne szórjuk a pénzt.

2: örüljenek hogy meglocsolhatnak.

21/F

2012. márc. 29. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy két video a dízsítéshez:


http://www.youtube.com/watch?v=miUOcA4qK4A&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=iSNMTv1gUSg


És itt van egy alap muffin recept:

3 tojás

18 dkg liszt

18 dkg cukor

18 dkg margarin

fél csomag sütőpor

citromlé

2012. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát én beengedem őket azért, de tanulják meg, hogy tőlem pénzt nem kapnak, ha csak azért járnak locsolni, akkor majd jövőre max. nem jönnek :) másrészt szerintem mindenki szereti a sütit, és kedves kis ajándéknak tűnik a locsolásért cserébe :D köszi a receptet és a videókat is :)
2012. márc. 29. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
A locsolók megtisztelnek téged azzal, hogy meglocsolnak, TE pedig megtiszteled őket azzal, hogy hellyel kínálod őket, üdítővel, felnőtteket esetleg borral-pálinkával kínálják meg,(amit a felnőttekre kell bízni, ha felnőtt a locsolód-pl.rokon). Ezután a lehetőségeitekhez képest, egy kis süteménnyel (sós-édes) kínáljátok meg, és ha van rá mód, általatok festett tojással, vagy vásárolt csoki, vagy egyéb más anyagból készült - festett tojással ajándékozzátok meg a locsolót. Szerintem se pénzzel kell a locsolókat "kifizetni".A környékünkön pl. a kisgyerekeknek a csokitojás és/vagy csokinyuszi mellé valami kis játékot adunk, vagy ha nagyon közeli a kisgyermek a locsolónk, akkor szoktunk a csokitojás, nyuszi mellé pénzt adni(de a szülőnek, azért, hogy ő vegyen a gyermeknek belőle azt, amire szüksége van). Tehát süssetek bátran, de egy kis tojással is jutalmazzátok a locsolót, akár saját kezűleg festettel, akár csokival.
2012. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
akárhogyis nézzük, mai világba pénz a lényeg. én megértem h pénzért locsolnak, sajnos nem mindenki miller mint ti!
2012. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
főleg a 2. válaszoló, boldog vok h locsolhatok te idi...óta!
2012. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát én nem adtam nekik pénzt nem arra van a zsebpénzem hogy elosztogassam a fiúknak -.-
2012. ápr. 9. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!