Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet venni garantáltan...

Hol lehet venni garantáltan füstölt-kötözött sonkát diójából készült részt? Vákum csomag kizárva. Budapest.

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 18:13
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Most néztük a gasztro angyalt Borbás Marcsival. Feljebb került a léc sonka ügyben. Idén nem kell rossz tacskós sonka, ugy döntöttünk.
2012. márc. 31. 18:18
 2/20 anonim ***** válasza:
újrafogalmaznád? nem igazán értem azt a "diójából"-os részt...
2012. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha nem érted mi a dió rész, akkor sajnos nem Te vagy az én emberem sonka ügyben.
2012. márc. 31. 18:28
 4/20 anonim ***** válasza:
A sertés diója, a hátsó comb egy része. Én sem tudom hol lenne tuti jó áru.
2012. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Piacokon termelőtől, de azért kérdezz rá nem lapockasonka-e. ha becsületes megmondja, bár az árából is lehet sejteni. a hátsó combsonka"diója" a legdrágább része a cicának.
2012. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
** cocának..:))
2012. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%

:D hát jó, bár feltehetően több sonkát láttam már életemben, mint te, ha nem kell a segítségem, akkor veszem kalapom, és továbbállok

(az tetszik, hogy eszedbe sem jut, hogy esetleg egy-egy vidéken ugyanarra a fogalomra más-más megnevezést használnak)

2012. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ja és a sonkafélék közül a legdrágább, hogy pontosak legyünk.
2012. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Olyan sonkát kizárt, hogy kapnál, esetleg csinálhatsz magadnak!

Gondolod van olyan termelő, aki kifejti a combból a dióját, és a többit ledarálja?

Jobb piacokon lehet kapni sózott-füstölt sonkát (Nem pulyka, nem kaparék), úgyis az lenne az igazi!

Abból kivághatod a dióját!

:D

2012. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2012. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!