Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen mikrós süti/piskóta...

Milyen mikrós süti/piskóta recepteket tudtok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:

4 evőkanál cukor

4 ek liszt

2 ek kakaópor (ha nem akarsz kakaóst, akkor ez is liszt)

1 tojás

3 ek olaj

3 ek tej


Mindent összekeversz egy bögrében (ebben a sorrendben) és 2 percre beteszed a mikróba.

2012. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. ápr. 3. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont az előbb csináltam olyat amit az első írt. (: Azon gondolkodtam amúgy, a kakaót lehet-e eperporral helyettesíteni (ugyanolyan Nesquik por mint a kakaó), milyen lenne akkor? Meg ha gyümölcsöket pakolnék bele, pl. kakaó helyett liszt + vaníliás cukor + szőlő vagy eper vagy valami.
2012. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és én inkább olyan 4-5 percre szoktam betenni, de biztos függ a mikró teljesítményétől is, hogy hogyan állítod be.
2012. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

Jujj olyan Nesquick epres port hol lehet venni? Nagyon szerettem, de sehol nem találunk. Már ha ugyanarra gondolunk.. Én arra az Nesquick italporra gondolok, ami asszem 200g-s volt és eper/banán ízű volt.

2012. ápr. 3. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Londonban lehet. (: Mo-n fogalmam sincs, mielőtt kijöttem nem is tudtam hogy létezik ilyen. De itt is csak a nagyobb szupermarketekben szoktam látni, máshol nem nagyon.
2012. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!