Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Aki nem használ vegetát,...

Aki nem használ vegetát, kockát, milyen fűszerrel lehet pl a disznó húslevesnek színt adni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
sáfránnyal pl.
2012. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Répa,zöldség,zeller,hagyma,karfiol amit teszek a húslevesbe,és van szine.
2012. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Apám húslevese attól aranysárga, hogy hogy mielött elkezdi főzni, egy kevés olajon apróra vágott répát dinsztel, a répát kiszedi és az olajat (tényleg keveset) felengedi vízzel és abban főzi a levest.
2012. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

13:07

ez jól hangzik,legközelebb kipróbálom

2012. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam használni kockát, de húsleveshez nem. Annak pont jól megadja az ízét, színét a zöldség ami benne van
2012. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem elég sárga, a levesből vegyél ki egy kevesebb, reszelj le egy sárgarépát, forrald fel vele, szűrd ki és a levest öntsd vissza a többihez.
2012. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sáfránnyal vagy kurkumával. Én azt is szoktam csinálni, hogy egy pici darab marhahúst is teszek bele, és az is jól megszínezi.
2012. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rábízom a színét a belerakott természetes zöldségfélékre és a húsra. Nem szoktuk egyéb módon színezni a húslevest.
2012. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 doboszoli ***** válasza:
100%

Teljesen "magától", ill. a benne lévő elegendő húsoktól lesz a leves aranysárga, mindenféle praktika nélkül.

Egy megmosott, héjastól belefőzött vöröshagyma még elmegy.

2012. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó húslevest csak csontos húsból lehet főzni,amin vagy egy kis zsír is. Karajból,combból nem.

Elég bele a zöldségfélék,kár elrontani olajon dinsztel sárgarépával. Szebb színe lesz.,ha teszel bele egy kevés sáfrányos szeklicét( helyettesíti a drága sáfrányt),és a vöröshagymát csak megmosod,és héjastól teszed a levesbe.

Felesleges bele a vegeta,vagy a leves kocka.

2012. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!