Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A bolonyaihoz a disznó melyik...

A bolonyaihoz a disznó melyik részét darálják le?

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén hangzik, de most kezdek főzögetni és holnap bolonyai van soron, de nem tudom, melyik húst daráltassam le, ha megkérdezik a boltban, hogy melyik részét szeretném.. :)
2011. szept. 29. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
A lapocka kevésbé zsíros hús, egy kicsit szárazabb lesz a darálthúsod, mintha combot daráltatsz. De olcsóbb is. Daráltnak ezt a két részét szokták, valamelyiket.
2011. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyesen: Marha -Sertés, pulyka,vagy tehén darált ,vagy csak marha ,ami nektek bejön azt vegyél.
2011. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
az eredeti az marhahús. De általában combbólszokták csinálni
2011. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én nem eszek disznót kicsi korom óta, azért is kérdeztem, mert azt sem tudom így, másnak melyik része a finomabb/jobb. :)

2011. szept. 29. 15:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször nem kérdezik meg, hogyha darált húst veszel, hogy melyik részéből szeretnéd. Szerintem pont forditva van, mint ahogy az első irta, a comb a szárazabb mint a lapocka. Viszont bolognaihoz teljesen mindegy, hogy melyiket daráltatod le.
2011. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
így igaz a comb szárazabb sokkal. amit választasz elvileg azt darálják le, de úgyis van a gépben az előzőből, ami leginkább lapocka, mert az sokmindenhez jobb, mivel kicsit zsírosabb.
2011. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
a marha meg a tehénhús ugyanaz:)))
2011. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!