Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kb 150 embernek szeretnénk...

Royal222 kérdése:

Kb 150 embernek szeretnénk lángost sütni, de nem tudom, hogy hogyan lenne érdemes! Egy nagy teraszról lenne szó, ahol tudunk tüzet rakni! Ezek a paraméterek! Valakinek nincs valami ötlete? Miben, mivel, hogyan?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
kérjetek kölcsön valamelyik suli konyháról 1 nagy széles fazekat ,azér,hogy legalább 10-12db lángost tudjatok egyszere sütni . Ha van rá lehetőség akkor 2 ilyen lábost kérjetek. gyorsabban haladtok,és olajat is kell majd cserélnetek kb -30db után..
2012. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Főző zsámolyt is kérjetek :
2012. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. ápr. 13. 16:40
 4/8 anonim ***** válasza:

150 ember, az kb 300 lángos. szerintem beszélj egy piaci lángossütővel, egyezzetek meg, kimegy, viszi a cájgot és

annyit süt amennyit kértek, iiletve amennyiben megegyeztek. ha magad dagasztod, sütöd belerokkansz:(

az sem mindegy milyen tüzet raktok, szóval elég komplikált

sk. kivitelezni, de azért megpróbálhatod.

számolj, hogy jársz jobban.

2012. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg tényleg megpróbálhattok konyháról kérni, vannak jókora tepsik, ami alá talán két kis gázpalackkal lehetne

"tüzet rakni". mert azért ez a tűzrakásos dolog sem egyszerű lángos esetében. egyenletes forró olaj kell neki.

szép gondolat, de szerintem nem megvalósítható, és ekkora társaságnál a balesetveszélyre is gondolni kell...

nagy felelősség, de lehet, hogy túlzottan óvatos vagyok.

2012. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 doboszoli ***** válasza:
Én nem vállalnám be, de lehet, hogy a gyakorlatlanságom az oka...
2012. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek utólag is! Sikerült a rendezvény :)
2012. máj. 12. 13:04
 8/8 anonim ***** válasza:
gratulálok, a lényeg a végeredmény!:)azért írhatnál pár sor, hogy oldottad meg.
2012. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!