Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mondanatok olyan eteleket,...

Mondanatok olyan eteleket, amik egyszeruek, nem tul koltsegesek, es le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
A lanyom gimibe megy, es megengedtem neki, hogy ne legyen menzas. En rengeteget dolgozom, igy nincs idom minden nap fozni. Tudnatok mondani olyan eteleket (recept nem fontos), amelyeket nagy adagban megfozhetek, majd lefagyaszthatok, hogy a lanyomnak csak melegitenie kelljen (esetleg koretet csinalni hozza, en a bolognai szoszra gondoltam, ahhoz mar csak tesztat kell fozni).
2009. jún. 19. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

káposztás tészta,mi pl veszünk egy káposztát a negyede elég egy alkalomra a többit megdinsztelve lefagyasztjuk így legközelebb már csak tészta kell hozzá.

vagy krumplis tészta,azt is le lehet fagyasztani.

2009. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bolognai jó ötlet, de én a túrógombócot javaslom, sokáig eláll hűtőben, cukros tejföl kell hozzá semmi más. Gyümölcsleves is jó választás lehet, de akár az instant levesek is megteszik. Ezen kívül rántotta, főttojás, tükörtojás(ezeket nemcsak könnyű elkészíteni hanem rendkívül laktatóak is.) Remélem segítettem. Szia.
2009. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
gulyásleves (bár a husi drága, de egész kevéssel is csinálhatod a nagy kondért), bableves, fasírt
2009. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

A töltött káposzta és a toros káposzta a legjobb fagyasztható étel, mindkettő finom kiengedés után is. Valamint szószos húsok, pörkölt, vadas, stb.


Paprikás krumplit ne fagyassz, az nagyon rossz kiolvasztás után.


Nekem a levesek sem jönnek be, mert a sárgarépa olyan málós lesz kiolvasztás után, nem finomak.

2009. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Töltött paprika, lecsó, tarhonyás hús, rizses hús, rakott karfiol vagy más zöldség, túrós palacsinta, pizza tészta.
2009. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!