Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik ország ételeit szereted...

Melyik ország ételeit szereted a legjobban? Melyik a kedvenced?

Figyelt kérdés
Otthon is szívesen megfőzöd/megfőznéd?
2012. ápr. 20. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a magyar ételeket szeretem a legjobban. Gyakran el is készítem. Ezen kívül a szlovák konyhát is szeretem. Gyakori étel nálunk a sztrapacska. Szoktam még olasz tésztákat készíteni. Szívesen készítek lasagnet, különböző spagettiféléket, pizzát.
2012. ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
gyakran készítek kínai ételeket.
2012. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Természetesen a magyar ételeket kedveljük nálunk, hiszen magyarok vagyunk, van olyan szakácskönyvem is, "Magyar tájak ételei" ebből gyakran főzök, Göcselyi pecsenye, Beatriche pecsenye, stb. de szeretjük az olasz konyhát is, spagettik, pizza és néhány "mekis" finomság fér bele a sorba, különösen a fiatalok miatt.
2012. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Magyar ételek a legjobbak ez nem kérdés, és ezeket is szeretem !!!


Ha külföldön vagyok akkor mindig mondom, hát igen, a magyar ételek mennyivel jobbak.

2012. ápr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Ez így van a magyar az örök kedvenc,nem tudok betelni velük:) Ezen kívűl imádom a tengergyümölcseit nagyon,minden vágyam hogy eljussak spanyolba és egyek egy igazi paellát:) Plusz a kínai konyha is szívem csücske, azt is szoktam itthon csinálni,mostanában egyre gyakrabban:)
2012. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az olasz konyhát szeretem még:) Spagettik, pizza, na és persze a kedvencem: Tiramisu ! :)
2012. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!