Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rengeteg tojásom van! Napi 10...

Rengeteg tojásom van! Napi 10 vagy 15. Mit kezdjek velük?! Most, hogy van és nem kell venni alig eszünk tojást! Sokszor 10db se fogy el 1 hét alatt! Kivéve ha sütök!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 10:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem adod el? Boldogan megvennék a friss tojást!
2012. ápr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Add el!Én is szívesebben veszek házi tojást.Biztos lesz rá kereslet!!Vagy készíts magatoknak száraztésztát.El áll és finom...Vagy add nekem :)(ez csak vicc)
2012. ápr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

add el


a szembe szomszédomnak is sok tojása van és 30 forintért adja, nagyon sokan veszik tőle


Ha 30-35 forintért adod el akkor is jobban jársz, minthogy a hűtőben zápuljon meg, a tojást pénzt meg félre rakod és mikor megy a familis kocsi akkor veszel egy doboz fagyit

2012. ápr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is eladnám, szomszédoknak, munkatársak között, panelban lakó ismerősöknek. Csak szólj nekik, hogy üres dobozt vigyenek!
2012. ápr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

süssél, főzzél soktojásos ételeket. csak a felesleget add el.

intelligens krémes, piskóták, tojástekercs, tojáspörkölt,tojássaláta, tojáskrém, tojásos nokedli...stb.

én először kilaknék ezekből, és csak utána árulnám.

örülnék egy soktojásos szomszédnak, én is szívesen vennék olcsó házitojást, de mifelénk mindenkinek kutyája-macsekja van...

2012. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Árulom!de annyira nem kapkodnak érte!Mivel falun lakom,itt sok mindenkinek van tyúkja.Akinek meg nincs,annak tojásra sincs pénze!Múltkor is odaadtam hitelbe 20 tojást,azt mondta az illető,hogy hozza a hétvégén/múlt/,na azóta is!!De már nem akartam kivenni a kezéből,mert csak akkor mondta!Pedig már máskor is vett tőlem.A párom annyira nem szereti a tojásos ételeket!Anyósom mindenkit ellát tojással a családba,így az enyémek nem kellenek.Most is van minimum 100db..
2012. ápr. 23. 11:11
 7/30 anonim ***** válasza:
71%
vidd be a legközelebbi piacra, bár tudom benzin, helypénz stb. de a végtelenségig nem tárolhatod.
2012. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
A piacal csak az a gond,hogy többen is árulnak tojást ott!nincs jogsim se,valamit a gyerekeket nem tudnám hova tenni.Valamint ha egyszer abbahagyják a tojást,akkor mit csinálnék a piaci helyemmel?bár nem tudom mennyibe kerül!
2012. ápr. 23. 11:27
 9/30 anonim ***** válasza:
vágj le akkor néhány csirkét
2012. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!