Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A vakondtúrás torta milyen?...

A vakondtúrás torta milyen? És milyen krémmel szokták csinálni? Muszály bele banánt rakni vagy jó bele az eper is?

Figyelt kérdés
Nem ettem még olyan és kiváncsi lennék rá. Nektek ízlik... ? Milyen csoki darab megy rá... ? Válaszaitokat előre is köszönöm. :)

2012. ápr. 30. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, én szoktam csinálni, a krém-cukrozott tejszín, porcukorral és habfixálóval. Ebbe még lehet tenni reszelt csokit is, de ha nincs itthon, akkor kimarad, nem tragédia. Most a 7végén is ezt készítettem, nem volt banán itthon, se pénz venni, ezért a piskótára a krém alá lekvárt tettem, így is finom volt, tehát az eperrel sem gond. a tejszínt a piskóta közepéből kikapart darabokkal borítom be. :)
2012. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!