Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meghívtam holnap vacsira egy...

Meghívtam holnap vacsira egy férfit (nem a párom, de jó lenne ha az lenne:-D) mit főzzek?

Figyelt kérdés
Valami olyan kéne ami kijön 3-4ezer forintból.nem igazán szoktam főzni,segítsetek!
2012. máj. 6. 08:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Ez egy hétköznapi vacsi, szerintem valahol a nem túl sokat, de ne is keveset kategória: vagyis levest nem főznék, inkább olyan egytál-étel-szerű valamit, pl.

- rántott husi, vagy rántott máj sült-krumplival, salival

- pörkölt nokedlivel, salival

- pizza

- kifőzött tészta, valami feltéttel, mártással

- valami kis sós, és édes süti, és valami kis innivaló előtte-utána!

Ahogy mondani szokták, nem csinálnék nagy vendéglátást, nehogy azt higyje már, hogy meg akarom fogni!! (És éppen ezzel fogod tudni megfogni!!)

2012. máj. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Hú,rendben.találtam egy olyat,hogy baconbe tekert csirkemáj.jó lenne?ehhez milyen köret kéne?meg utána zserbó?
2012. máj. 6. 08:46
 3/32 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó! Ahhoz lehet csinálni egy síma, könnyűre kikavart krumplipürét valami uborka salival. De jó lehet hozzá egy jó adag párolt zöldségféle is köretnek. Vagy ha nem párolt, akkor hideg (majonézes, tartáros) saláta.
2012. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Igen, a zserbó is jó, de legyen hozzá valami apró sós is. Vagy apró-pogi, vagy sós-stangli, hasonló. Nem feltétlenül kell sütnöd, akármelyik cukrászdában lehet vásárolni elvitelre is, 20-25 dkg. kettőtöknek bőven elég.
2012. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Főzz neki valami érdekesebbet mondjuk valami különleges gombát!
2012. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Én szeretem a gombát,de ha ő nem akkor bukás...
2012. máj. 6. 09:07
 7/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ne frissen sültet, mert ülhet egyedül a szobában, mig elkészited. Csinálj valami tésztát, pl. milánói, bolognai. Készitsd jénaiban készre, és csak akkor gyujtsd be a sütőt, ha éhesek vagytok, és rá kell piritani a sajtot.
2012. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Maximum 2órát tud maradni,mert éjszakás lesz,szóval mindenképp úgy akarom,hogy mire ideér kész legyen.
2012. máj. 6. 09:37
 9/32 anonim ***** válasza:
29%

Ha vacsira hívta, akkor gondolom az időpont is meg lett beszélve, és ugyebár akkorra a vacsi is el szokott készülni. Így a vacsira meghívott vendég nem fog egyedül kuksolni a szobában.

Ilyenkor először a vacsi, majd utána csapot-papot ott hagyunk a konyhába, és az üveggel, meg sütivel bevonulni a szobába.

2012. máj. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó:-Dizgulok ám,félek hogy elrontok valamit.
2012. máj. 6. 09:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!