Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csokiba mártott gyümölcshöz...

Csokiba mártott gyümölcshöz milyen ital passzol?

Figyelt kérdés
Étcsokiba mártott eper,esetleg banán,vagy amit találok a boltban.Pezsgőre gondolok,de nem vagyok benne biztos.És ha pezsgő akkor milyen?Köszönöm :)
2012. máj. 9. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen pezsgő jó, én szeretem mindenféle pezsgővel. De majd tuti megirjak melyik a hivatalos! :)
2012. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ahha,köszönöm.Igen remélem valaki tudja hogy száraz vagy édes.Esetleg konkrétat is mondhattok.Árban sajnos csak kb 1000 Ftot tudok rászánni,azt hiszem az a BB kategória.
2012. máj. 9. 16:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egy üveg száraz Martinit vennék hozzá (az igazi helyett inkább Garronét, vagy Torinit, ugyanolyan mind a kettő, mint az igazi).
2012. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Vehetsz vmi édes bort is, Pennyben szokott lenni tokaji 3 puttonyos asszú 1499 Ft-ért.

Amúgy elsőre azt mondtam volna, szórd bele tejbe, és lapátold be műzlinek.

2012. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Törley Talizmán, zöld címkés. isteni finom eperrel (is) XD.

de a BB. fészáraz is finom.

én mindenképpen pezsgőre szavazok, mert imádom:)

2012. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a Martinis ötletet,de kizárt.Én is meg a szüleim is gyűlölik :) Ihatatlan számomra. :D
2012. máj. 9. 16:34
 7/10 A kérdező kommentje:
Najó hát akkor majd szétnézek az üzletekben,hátha találok valamit ami tetszik nekem is meg a pénztárcámnak is :)
2012. máj. 9. 16:35
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nekem a BB Spumante a kedvencem,de szerintem az nem megy hozzá.Nem tudom.

2012. máj. 9. 16:36
 9/10 anonim ***** válasza:
a Sangria sem drága, és mivel gyümölcsbor (gyenge) passzol is a csokis eperhez pl. vagy más gyümihez is.
2012. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Édes muskotályos pezsgő jó hozzá, esetleg édes fehér bor (pl tokaji), talán az kevésbé ütős, mert nincs benne bubi :)
2012. máj. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!