Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek ebédre holnap? Te...

Mit főzzek ebédre holnap? Te mit főztél ma/ mit fogsz holnap?

Figyelt kérdés

Mindig nagy dilemma, hogy mit főzzek, segítenétek nekem azzal, hogy ötleteket adtok? Jó az is ha azt írjátok ma mit főztetek, vagy holnap mit fogtok, ebből is tudok ötletet szerezni.


Előre is köszönöm :)



2012. máj. 10. 18:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%
Pacsi XD.
2012. máj. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Megfőztem a gulyáslevest. Bevágtam belőle másfél tányérral. Majd d.u. főzök egy kis krumplis-tésztát. Ezekkel még holnap is el leszek.


Vasárnap még kérdés: választhatok, hogy resztelt máj + zöldbab főzelék, vagy csirkepörkölt pirított tarhonyával. A máj, a csirke, a zöldbab a fagyóban. Van még ott egy adag levesnek való karaláb. Azt is el fogom pusztítani.


(Gyorsan kiürítem a fagyót, és leolvasztom, mert maholnap már bele kell rakni a jövő téli zöldborsót. Ha a hűtő nincs kész, amikorra megérik a borsó, abba én belehalok)

2012. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!