Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek hétvégi víkendre,3...

Mit főzzek hétvégi víkendre,3 napra,2 személyre?

Figyelt kérdés
3 napra ketten a kedvesemmel leruccanunk a Balcsira és olyan alapokat vinnék amivel nem töltök sok időt a "konyhában". Pici a hely de felszerelt, mikro, 2égős gázrezsó, kishűtő van. Tészta + szósz stb. ilyesmikre gondoltam de szeretnék nagggggyon fincsit tálalni a fa alatt ;)
2012. máj. 24. 17:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk vegák, csak kevés húst fogyasztunk és a hely nem igazán alkalmas nagy hússütésekre, egyebekre.Ráadásul valamivel kedvezőbb az ára is a húsmentes ételeknek, én pedig munkanélküli vagyok éppen.
2012. máj. 25. 10:49
 12/13 anonim ***** válasza:

Karfiol pörkölt:

Hagymát, zöldpaprikát dinsztelsz, beleforgatod a karikára szelt sárgarépát, gyökeret, karfiolt. Törtpaprikát szórsz rá, felengeded, sót, borsot, és bele apróra vágott petrezselymet. Amikor megfőtt két ek tejfölbe lisztet símára kavarsz, ezzel ráhabarsz. Főtt tésztával, rizzsel vagy nokedlivel tálalhatod.

2012. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a sok jó ötletet, végül fűszeres paradicsomszószos gnocchi volt, tejfölös-almás gombapaprikás, rakott krumpli, kalács, sütik.. ;)
2012. máj. 29. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!