Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hawai csirkemellet hogyan...

Hawai csirkemellet hogyan készititek? Raktok rá sonka szeletet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.


Csirkemell, arra a sonka szelet, rá az ananász a tetejére meg szelet sajt.

2012. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én először a csirkemellt megsütöm annyira serpenyőben, hogy kapjon egy kis kérget meg egy nagyon picit, de épp hogy csak megpiruljon. Ezután beleteszem tepsibe rá az ananász és ráteszek egy sajt szeletet (reszelheted is a sajtot de nekem úgy oda szokott kicsit égni valamiért :S) aztán be a sütőbe és ennyi :D
2012. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt én is kipróbálom! :)
2012. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én először tejbe beáztatom pár órára a csirkemellet hogy puhább legyen, utána megfűszerezem (majoránnával a legjobb az nagyon jó ízt ad) majd pici tejfölt teszek alá a húsra teszek 1-1 szelet ananászt ráreszelek egy kis sajtot és be a sütőbe rizzsel nagyon finom és a tejfölt ami a hús alatt volt jó összekeverni a rizzsel de az elhagyható
2012. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!