Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel lehet "feldobni" a...

Mivel lehet "feldobni" a rántott húst?

Figyelt kérdés
csirkemellből csinálok rántott húst magát a húst vagy a panírt mivel lehetne feldobni egy kicsit?ti mivel szoktátok?

2012. máj. 30. 17:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Fűszervajjal töltsd meg. A vajba keverj bármilyen fűszernövényt (kakukkfű, bazsalikom, rozmaring stb.) esetleg még reszelhetsz bele sajtot is. Töltés előtt kicsit rakd be mélyhűtőbe a vajat. Rakj egy kicsit a kiklopfolt húsra, tekerd fel, és úgy rántsd ki. Azt hiszem kijevi csirkének hívják. :)
2012. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
Csirkemellbe mindenképpen tegyél sajtot,vagy sonkát. Anélkül rántva nagyon száraz lesz.
2012. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


sertéssel csináltam de szerintem csirkével is finom lesz! Nagyon laktató egy kaja elég megfelezned az adagot így spórolsz is:)

2012. máj. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy még reszelt sajtot teszel a panírba és abba forgatod a húst. Sőt a megszokott panír helyett csinálhatsz Olasz panírt is ami olyan, hogy morzsásra reszeled a kenyérbelsőt és apróra vágott petrezselyemmel és fokhagyma nyomón áttört fokhagymával megpirítod kicsit a kenyérmorzsát a húst megkenned mustárral és ebbe forgatod bele a csirkemellet.
2012. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%

lisztbe, majd reszelt hagymás-reszelt krumplis tojásos sűrű masszát teszel kézzel mindkét felére és úgy sütöd ki.Olyan, mintha tócsnival borítanád be.

köret sem kell hozzá, csak valami finom szósz. gomba, sajt, paradicsom, fokhagymás-kapros tejföl pl.

2012. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez olyan recept mint amit előttem írtak.Én a multkor így csináltam meg a csirkemellet, annyi különbséggel, hogy a tejfölbe reszeltem egy gerezd fokhagymát, mennyei lett.Ajánlom mindenkinek!

2012. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
bocs hogy kêson irok de nagyon sok mindennel ên étteremben veszek chio sajtos vagy sós vagy pl hagymás tejfölös chipset össze töröm kis darabokra a hust megforgatom tojásban és utanna a chipsben pl.: a sajtosban utánna kisütöm de tüz forró olajban. a végén pedig sajtszosszal vagy csipôs szósszal tálalom a vendégek kedvence
2012. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!