Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ilyen nagy számot és csillagok...

Ilyen nagy számot és csillagokat hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 4. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Színes karton, hurkapálca, és egy kis kézügyesség, és kész.
2012. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hobbiboltokban biztosan kapsz, ha mást nem hozzávaló anyagot az biztos. ott van minden, amit csak el tud képzelni az ember, színes lapok, festékek, ragasztós matricák, szóval minden dekoranyag. szerintem kiszabott csillagokat is találsz.Tényleg nem nagy cucc megcsinálni.
2012. jún. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tortát is megcsináltad ?? fantasztikusan szép. írd már le, légy szíves a receptjét.ha jól látom Merci csoki az oldala.

köszi-előző

2012. jún. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha nem én csinálom,hanem veszem szerintem jobban néz ki!


Kedves utolsó:Hétvégén fogom csinálni,úgy ,hogy készítek 2 piskótát bele puding és meggy,leöntve csokimázzal. Én a szélére kit-kat-et gondoltam.:)

2012. jún. 5. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszi szépen:)Biztos nagyon szép lesz és finom. ha van kedved, majd fényképezd és tedd fel légyszí.

még az jutott eszembe, hogy nálunk van olyan, hogy "party kellék" bolt. ott aztán minden van, ami szülinapra, vagy bármilyen bulira szükséges.

nem tudom, hol laksz, de hátha ott is van ilyen.

Nagyon sok sikert a tortához, és boldog szülinapot az ünnepeltnek.

üdv.

2012. jún. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!