Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Felkockázott csirkemellből...

Felkockázott csirkemellből mit főzzek?

Figyelt kérdés
mert nem akartam szeletelni, túl vékonyka és kicsik voltak a husok, így felkockáztam, de nem tudom, hogy mit főzzek.. gondoltam valami ragus ételre, pl mustáros ragura. de még mit lehetene? borsos tokány is eszembe jutott... még valami? előre is köszi az ötleteket!
2012. jún. 6. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
gombás csirke paprikás
2012. jún. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
BRASSÓI, GYROS TÁL.
2012. jún. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
majorannás hús. Csinálsz egy pörkölt alapot, piros paprika nélkül, rádobod a húst, fehéredésig párolod, utána felöntöd egy kis vízzel, és jócskán teszel bele majorannát. Ha kész, tejfölösen behabarod. Rizzsel, tésztával már tálalhatod is.
2012. jún. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csirkeraguleves is finom a kockázott mellből, de itt egy finom recept :


[link]

2012. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csirkés majonézes tészta:

tészta kifőz, csirke olajon megsüt, kettőt összekever majonézzel, bele egy tűzálló tálba, sajtot rá és pirulásig süt

2012. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tejszines gombás csirkemell, hagymás csirke, lecsós csirke, sonkás-gombás csirke
2012. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mexikói csirke. Tegnap ette egy étteremben menűként. Nagyon finom volt.
2012. jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Tegnap tejszínes fokhagymás csirkét készítettem rizibizivel, de a kedvencem a karcsúsított Sztroganov-csirke spagettivel :) De egy egyszerű ragu sem rossz :)

hmmm... azt hiszem éhes lettem :)

2012. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csinálj belőle egy jó adag rizses-húst friss zöldséggel, borsóval megbolondítva. Salátát lehet hozzá készíteni.
2012. jún. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csirkemell pörkölt, kínai szezámmagos csirke, csirkemell saláta, rakott zöldséges csirkemell, stb
2012. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!