Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi főzzek vacsorára 14/L...

Mi főzzek vacsorára 14/L vagyok van itthon 3-4 db krumpli,3 tojás, 0,5 liter tej, liszt alapvető dolgok fontos (? ) /nem vagyok egy konyha tündér/

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 18:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
/fontos/ *
2012. jún. 13. 18:32
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha van tészta meg hagyma is akkor krumplis tészta, ha nincs akkor tojásos krumpli. Ha érdekel valameik akkor szivesen leírom neked h hogy kell csak írj privit
2012. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tegnap krumplis tészta volt , hagyma az van és sztem tészta is :D/már nagyon éhes vagyok /
2012. jún. 13. 18:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Beamelles rakott krumplit (ha van pár karika kolbász, sokat javíthat).

Esetleg krumpipüré tükörtojással.:)

2012. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
vágd nagyon vékony karikákra a krumplit, a liszt-tojás-tej kombóból csinálj egy sűrűbb palacsintatésztát, sózd, borsozd meg, öntsd rá a karikákra, amiket egy kisebb tepsiben elterítettél. 200 fokos sütőben süsd meg, úgy hogy egy 20 percig alufólia alatt, utána vedd le, és pirosra süsd meg a tetejét
2012. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

hajszálvékonyra gyalult krumplit zsírozott tepsibe pakolsz, ha van mehet rá egy kis felvágott, kolbász, szalonnaféle, hagymakarika.lisztből tojásból sűrű palacsintatésztát keversz, amivel leöntöd, és mehet a forró sütőbe.

ha van egy kis reszelt sajttal is megszórhatod.

2012. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mélyfagyasztott halrudacska /bármilyen mélyfagyasztott hús

+ krumplipüré

2012. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Miért csak priviben írod meg?

Mit gondolsz mást nem érdekelne egy ilyen nyilvános helyre feltett nyilvános kérdésre nyilvános választ kérünk. Mást is érdekel, miért kell titkolózni?

2012. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
8. Azért gondoltam h priviben írom meg mert ezek olyan ételek amiket azért a többség el tud készíteni és feleslegesnek tartottam eezel traktálni azokat akik minden választ elolvasnak.
2012. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

rántotta

főtt tojás krumplipürével

tejberizs ha van rizs

tojásleves

palacsinta

gofri

tócsni

2012. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!