Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen olyan étel van, ami...

Milyen olyan étel van, ami nem rizs, nem krumpli, nem tészta és egyszerűen, könnyen, gyorsan el lehet készíteni ebédnek?

Figyelt kérdés
És ne legyen zsíros kaja, de egyszerűen most fogyott el a fantáziám és most hirtelen nem tudok semmi újat kitalálni... Gondoltam arra, h párolok kukoricát, csak ahhoz még kéne valami... Segítség?

2012. máj. 23. 10:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

csinálj chillis babot friss kenyér mellé,vagy virslis gombás lecsó friss kenyérrel:)

Esetleg valami főzelék?

2012. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mara Acoma ***** válasza:
68%

Csirkeszárny vagy csirkenyak befűszerezve, (kicsi só,bors,paprika)Behajintod egy sütőzacsiba és be a sütőbe. Mellé főtt kukorica, párolt zöldség, akármi :)


VAGY


Rántott gomba, rántott karfiol, rántott akármi zöldség:)


VAGY


Mikróban süthető: felkarikázol virsliket, sajtcsíkok rá meg egy csipet vaj. 5 perc alatt megsül, mellé a kuki és friss zsemle. Isteni :)


VAGY


A kedvencem:


Néhány szál sárgarépa, kevéske zeller cikkezve, karalábé cikkezve. Nem karikázzuk a répát!! Megkened sós vajjal alaposan, alufóliába csavarod vagy sütőzacsiba sütöd. Mellé kevés olajon pírított csirkemellcsíkok, vagy csirkemáj, vagy bármilyen sovány husi. Az olajon pirításhoz csipet só,bors esetleg fokhagymapor.

No és mellé párolt kukorica:)

2012. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Kuszkusz, zöldségekkel, hússal, akármivel.
2012. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
gyümölcsleves. :) már ha van hozzá gyümölcs!
2012. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Nekem most ez a kedvencem :P

[link]

Nem kell bele túl sok minden és gyorsan kész van, ráadásul nagyon finom :))))

2012. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

mind nagyon jókat küldtetek, mentettem. :))


most olyat csináltam, h tojáspörköltet tejfölösen és raktam bele reszelt sajtot, meg felkockázott sonkát. és hozzá ment a párolt kukorica, meg a kisütött fasírt (iiigen, a lustaság nagy úr, de éééhes voltam) űűűberfinom lett :)))


ti mit főztetek? :)

2012. máj. 23. 13:01
 7/15 anonim ***** válasza:

én még csak most fogok nekiállni mert hamar kész van:)

Van raklett grillem és azon grillezem meg a tőkehalat,sajtmártással és rizzsel:)


holnap meg rántott cukkinit csinálok hasábbal meg tartárral:)

2012. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én most cézársalit csináltam, a fiúknak meg házi pizzát.
2012. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
aaa azt a mindenit, most ettem, de összefutott a nyál a számban :)) zsírügyes lehetsz!! egyszer már remélem, én is konyhatündér leszek úgy igazán :))))
2012. máj. 23. 13:10
 10/15 A kérdező kommentje:
a pizzás is jó lehet, miket pakolsz rá? :)
2012. máj. 23. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!