Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Láttam minap valamelyik adón...

Láttam minap valamelyik adón kaliforniai paprikát megtöltve, szépen felszeletelve, olajon megpirítva mindkét oldalát és utána sütőbe tolni, tetejére sajt. Működik ez így?

Figyelt kérdés

Úgy értem mi a töltelék és ha felszeletelem nem esik ki a paprikaszeletből?

nem találtam hozzá receptet. Csak olyanok vannak fent hogy egészben megtöltve...


2012. jún. 23. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi,off:ez engem is érdekelne,mert mindig látom az egyik vedd meg reklámban és nagyon gusztusos.Kipróbálnám.
2012. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Husi, vagy mi a töltelék? Nem láttad? Én nem láttam, de valahogy így csinálnám:

darált husi, fűszerek, tojás összekeverném, esetleg még áztatott zsemle is, ezzel tölteném. Vagy inkább felszeletelném a paprikát, egy tepsit kivajaznék, zsemlemorzsával beszórnám, rá a karikákat, bele a masszát, lenyomkodnám, rá a sajtot és megsütném. Ha nem túl vastag, le sem kell takarni fóliával szerintem. Nem lehet rossz.

Off. Csináltam már így krumplit, kivajazott tepsibe tettem felkarikázott krumliszeleteket, ha lehet minél nagyobbakat, bekentem őket tojás és tejföl keverékével, rá sajt és megsütöttem. Fini.

2012. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azóta megvolt...nos, az ízileg nagyon fini.

Szépen lehet karikázni, gyors pirítás után tepsi majd sajt.Én pici tejfölt is csippentettem a sajt alá.

Viszont.......sülés után a paprikától elválik a hús...összébb sül. De a sajt összefogja...végül is nincs vele baj....

2012. jún. 24. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!