Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A rakott krumplira rá kell...

A rakott krumplira rá kell rakni a jénai tetejét amikor sül?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, ha betakarod, akkor nem lesz olyan szép piros, de felesleges is, mert semmi se nyers benne, nem kell puhulnia, csak összemegeledni
2009. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. júl. 8. 13:56
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha most elkezdem főzni a krumplit kb.mikorra lesz kész maga a kaja????
2009. júl. 8. 14:03
 4/8 anonim ***** válasza:
na. először is. ha mindent készre főzöl akkor ugye míg összerakod és felsütöd, ez függ attól milyen gyors a sütőd és te milyen gyorsan pucolsz tojást szerintem rutinnal egy órán belül megvan. vigyázz a krumplira, ne főzd szét mert akkor nem tudod belekarikázni, törni fog nagyon. a tejfölhöz-feltéve hogy raksz bele mert ugye nem mindenki szokott- én szoktam tenni delikátot és majonézt olyan tartármártás szerüt készítek és azt használom. ja és a krumplikra dobjál pici sót minden sorra. na remélem segítettem. ja és a tető nem kell rá de csak akkor ha télleg készre főztél mindent. ha gondolod tetejére reszelj sajtot. szép piros lesz.
2009. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
HÁNY FOKON SÜSSEM???
2009. júl. 8. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
175 fokon kb
2009. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi rászoktuk rakni, és a vége előtt egy kicsivel levenni, hogy piruljon.
2009. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi sose főzzük meg a krumplit, nyersen tesszük a sütőbe, és finoman megsül mindennel együtt. Ma az lessz nálunk.
2009. júl. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!